• imajmedyaaajans@gmail.com
  • Manavgat , Antalya , TÜRKİYE

HİZMETLERİMİZ

SERVİSLERİMİZ

Deneyimli ve sertifikalı ekibimiz ile işinizi büyütmek için hazırız.

Web Tasarım

Çağımız gereği herkes alışveriş, fatura yatırma usta bulma market alışverişi gibi tüm ihtiyaçlarını artık internetten karşılıyor. Bu yüzden küçük işletmeden, büyüğüne tüm işletme ve hizmet sunan kişilerin bir websitesi olması çok büyük avantaj sağlamaktadır.

Mobil Web Sitesi Tasarımı

Müşteri adaylarınız mobil uyumlu internet sitelerini daha rahat kullanır. Profaj işletmeniz için tablet ve mobil cihaz uyumlu, sade, şık tasarımlı, hızlı, içerik yönetim panelli, seo altyapısına sahip mobil internet siteleri hazırlar.

Grafik Tasarım

Şirketinizi veya işinizi karşı tarafa en iyi yansıtmanızı sağlayacak her türlü döküman, websitesi, kartvizit vb. unsurların tasarım kısmı çok önemlidir Tasarımın renkleri, karşı tarafta akılda kalıcılık gibi bir çok unsura dikkat ederek müşterilerimize grafik tasarım hizmeti sağlamaktayız.

Yazılım Geliştirme

. Mobil, Web, Sunucu, Coğrafi Bilgi Sistemleri, Masaüstü ve Gömülü yazılımlar geliştiriyoruz. Microsoft Windows©, Microsoft Windows Phone©, Apple macOS©, Apple iOS©, Google Android©, Linux platformlarında bir çok uygulama geliştirdik.

Fotograf ve Video çekimi

Video çekimi, video reklamları, video montajı, tanıtım filmi çekimi,drone çekimi fotograf çekimi ve seslendirme için tek yerden hizmet alın!

WordPress Tema

Expedita morbi ut a nulla, dignissim adipiscing fermentum magna. Sodales eget in, morbi et. Neque fringilla nunc.